Car-Fil

CAR-FİL Kamp & Karavan Su Arıtma Sistemleri, Dünyada türünün ilk örneğidir. Lavabonuzun altına düzgün bir şekilde oturur ve mevcut musluğunuzla uyumlu çalışır. Sistem hızlı bağlantı parçaları içerir. Kurulumu kolaydır ve ana tesisat musluğuna bağlanan soğuk su borusuna doğrudan çabuk bağlantı parçaları ile bağlanır ve mutfak lavabonuza gelen tüm soğuk suyu filtreler. Kiri, tozu, kireci ve kloru giderir, güvenli temiz bir su haline getirir.

Bu, onu rahatlıkla içebileceğiniz, onunla yemek pişirebileceğiniz, hatta sebzelerinizi içinde yıkayabileceğiniz, duş alabileceğiniz, dişlerinizi fırçalayabileceğiniz anlamına gelir!

CRF-SARNIC-PL ve CRF-SARNIC-PS modeli seçmenin avantajı kompakt olmasıdır. Yani taşınabilir portatif tek bir kutu içinde sıralı sistem filtreleme yapmasıdır ve sınıfının Dünyada tek modelidir. Suyun içerisindeki kaba ve ince kirletici maddeleri mikron düzeyinde filtreler, kimyasal zehirli maddeleri absorbe eder, kireç oluşumunu önler. Böylece temiz, güvenli kullanılabilir bir suyu elde etmenizi sağlar.

CRF-NANO-SİLVER modeli küçük bir musluğu olan su arıtma makinesidir. Suyu kirletici maddelerden tamamen arıtarak içilecek hale getirir.

CRF-NANO-SİLVER, sistem içinde bakteri üremesini engelleyen bir su arıtma ve filtreleme ortamıdır. Böylece filtre sisteminizde bakteri üremez. Bu bir karavanda için mükemmeldir. Her zaman 7 gün 24 saat temiz, güvenilir ve sağlıklı içme suyu her zaman elinizin altındadır.

CRF-25-SPGC-TA-ST modeli filtremiz, ayrı küçük musluğu olan bir filtredir. Kumu, kiri, tozu, yosunu ve kloru 1 mikrona kadar filtreleyerek giderir. Mutfak lavabonuza gelen tüm soğuk suyu filtreler. Kiri, tozu, yosunu, kireci ve kloru giderir, güvenli temiz bir su haline getirir.

Aylarca seyahat ettiğinizde, her zaman su depolama ve ağırlık sorunu vardır. Büyük su şişeleri ağır olabilir ve saklaması zor olabilir. Şişelenmiş su çok pahalıdır ve bir de plastik atık ve geri dönüşüm sorunu vardır, aynı zamanda sağlıksızdır. Bir CAR-FİL su filtresiyle günlük maliyet litre başına 1 liradan daha azdır ve büyük şişelerden kurtulma konusunda endişelenmenize gerek yoktur, özellikle alışılmışın dışındaysanız kullanışlıdır. CAR-FİL su filtreleri küçük ve kompakt olduğundan, minimum yer kaplar ve her zaman her yerde kullanabilirsiniz!

Yolda taze, filtrelenmiş içme suyuna sahip olmanın rahatlığı, her durakta rahatlayabileceğiniz ve maceranızın tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Filtre kartuşunun bir yıl boyunca değiştirilmesi gerekmeyeceğinden (su kalitesine bağlı olarak) ayarlayabilir ve unutabilirsiniz.

Evden uzaktayken endişelenmenize gerek kalmadan tatilinize devam edebilir ve bir sonraki maceranızın tadını çıkarabilirsiniz. Gönlünüz sizi nereye götürürse götürsün!

Unutmayın “Temiz Su En İyi Yol Arkadaşınızdır”

Mutlu Yolculuklar! Car-Fil Kamp & Karavan Su Arıtma Sistemleri

Atilla Mah. İnönü Cad. No: 77/B

Konak / İZMİR

Sohbete Başla
1
Scan the code
Car-Fil Whatsapp Destek Hattımıza hoşgeldiniz.