Filtreler

Car-Fil ile Temiz Su Her Yerde !

CRF-2-SP

Sudaki çamur, kum, kir, pas, yosun, toz, mil, tortu gibi suyu kirletici maddeleri 5 mikrona kadar süzerek arıtır. Karavan su tesisatını, boruları, su kullanan makineleri, cihazları ve ekipmanları kirden, pastan ve çamurdan korur. Pislikten dolayı arızalanma ve tıkanma riskini ortadan kaldırır. Hızlı ve kolay kurulur, kurulum için özel bir yetenek gerektirmez.

CRF-2-GC

Sudaki kum, kir, pas, yosun, toz, tortu, klor, kötü tat ve kokunun yanı sıra zararlı organik kimyasalları azaltmada oldukça etkilidir. Suda bulunan kimyasalları, kötü tat, renk ve kokuyu giderir. Hızlı ve kolay kurulur, kurulum için özel bir yetenek gerektirmez.

CRF-2-SLF

Sudaki kireç oluşumunu önlemede oldukça etkilidir. Karavan su borularını ve su kullanan cihazları kireçten korur. CAR-FİL CRF-2-SLF filtre, suda bulunan ve kireci meydana getiren kalsiyum ve magnezyum karbonatın kireç taşı halinde su dolaşım sisteminde oluşmasını önler. Daha önce oluşmuş olan kireci parçalar ve tekrar kireç taşı oluşumunu engeller. Boru ve içinde dolaştığı sistemi zamanla ilk günkü kireçsiz haline getirir.

CRF-MZ-Y

Suyu kirletici kum, yosun ve gözle görülebilen kaba tortu gibi maddeleri 50 mikrona kadar süzerek temizler. Karavan su tesisatını, boruları, su kullanan makineleri, cihazları ve ekipmanları kum ve kaba kirden korur. Pislikten dolayı arızalanma ve tıkanma riskini ortadan kaldırır. Hızlı ve kolay kurulur, kurulum için özel bir yetenek gerektirmez.

CRF-RC-Y

Suyu kirletici kum, yosun ve gözle görülebilen kaba tortu gibi maddeleri 50 mikrona kadar süzerek temizler. Yıkanabilir paslanmaz çelik kartuşludur. Kartuş kirlenince filtre kavanozunu sökmeden alttaki boşaltma tapasını açarak kartuş yıkanabilir özelliği sayesinde kolayca ve defalarca yıkanıp kullanılabilir.

CRF-25-SP

Sudaki çamur, kum, kir, pas, yosun, toz, mil, tortu gibi suyu kirletici maddeleri 5 mikrona kadar süzerek arıtır. Karavan su tesisatını, boruları, su kullanan makineleri, cihazları ve ekipmanları kirden, pastan ve çamurdan korur. Pislikten dolayı arızalanma ve tıkanma riskini ortadan kaldırır. Tak-Çevir tip filtre sayesinde hızlı ve kolay kurulur, kurulum için özel bir yetenek gerektirmez.

CRF-25-GC

CAR-FİL CRF-25-GC filtre, % 99.9 oranından fazla klor, kötü tat, koku ve kirletici maddeleri arıtır, ayrıca ağır metalleri, tortuları ve diğer büyük parçacıkları filtreler. Tak-Çevir tip filtre sayesinde hızlı ve kolay kurulur, kurulum için özel bir yetenek gerektirmez.

CRF-3-MT

CAR-FİLCRF-3-MT s uyu kirletici kum, yosun ve gözle görülebilen kaba tortu gibi maddeleri 50 mikrona kadar süzerek temizler. Karavan su tesisatını, boruları, su kullanan makineleri, cihazları ve ekipmanları kum ve kaba kirden korur. Pislikten dolayı arızalanma ve tıkanma riskini ortadan kaldırır. Sudaki kireç oluşumunu önlemede oldukça etkilidir. Karavan su borularını ve su kullanan cihazları kireçten korur. CAR-FİL CRF-3-MT filtre, suda bulunan ve kireci meydana getiren kalsiyum ve magnezyum karbonatın kireç taşı halinde su dolaşım sisteminde oluşmasını önler. Daha önce oluşmuş olan kireci parçalar ve tekrar kireç taşı oluşumunu engeller. Boru ve içinde dolaştığı sistemi zamanla ilk günkü kireçsiz haline getirir.

Kurulum Şemaları

Sizden Gelenler

Online Alışveriş için Tıklayınız

Car-Fil Kamp & Karavan Su Arıtma Sistemleri

Atilla Mah. İnönü Cad. No: 77/B

Konak / İZMİR

Sohbete Başla
1
Scan the code
Car-Fil Whatsapp Destek Hattımıza hoşgeldiniz.