Temizlik Ürünleri

Car-Fil ile Temizlikte Uzun Süreli Çözümler

Car-Fil Rota Mavi Güç Katı Atık Parçalayıcı

Kullanım Yerleri; Uçakların, yatların, yeni nesil trenlerin,oto karavanların ve taşınabilir (portatif) tuvaletlerin atık sistemlerinde kullanılır ve mükemmel performans gösterir. Kullanılan yüzeylerde etkileşim hızı veperformansı yüksektir. Metal ve plastik gibi yüzeylerde güvenle kullanılır. Özellikleri •Siyah/Gri su depolama tankları ve kasetli tuvaletler için toksik olmayan, %100 biyolojik olarak parçalanabilen atık arıtımı yapar. Sistemdeki katı atıkları parçalayıp sıvılaştırarak boşaltma işlemini kolaylaştırır. • İçerdiği özel inhibitörler nedeni ile metallere hiçbir zarar vermez.. •Kötü koku kaynaklarını yok eder. Deodorize edici özelliği ile ortama ferahlık verir. •Tuvalet kağıdını hızla sıvılaştırarak tıkanıklıkları büyük ölçüde azaltır. • Kullanım suyunun rengini alarak rahatsız edici görüntülerin oluşmasını engeller. •Güçlü dezenfektan içeriği ile anti-viral ve anti-bakteriyel özelliğe sahiptir ve gaz oluşumunu azaltır. Kullanım Şekli: 25 litrelik boş atık tankına 30 ml (1 kapak) CAR-FİL Tuvalet Temizleyicisi koyup üzerine1,5 litre su ilave edilir ve kapağı kapatılır. Tank kullanıma hazırdır.

Car-Fil Rota Tank Tekne Karavan Su Deposu Temizleyicisi

CAR-FİL Rota Tank su deposu temizleyicisi ve dezenfektanı diğer temizleme kimyasallarına benzemez. CAR-FİL teknolojisi, patentli oligodinamik teknolojiyle hidrojen peroksitin gerçek oksitleyici gücünden yararlanır. Patojenik bakteriler, virüsler, maya, mantarlar ve protozoalar da dahil olmak üzere geniş bir mikroorganizma yelpazesini yok edebilen güçlü, çok bileşenli bir dezenfektandır. CAR-FİL Rota Tank su deposu temizleyici ve dezenfektanı, diğer temizleyicilerin çoğundan daha etkili, daha çok yönlü ve daha güçlü kılan bir dizi benzersiz özelliğe sahiptir. Performansı, sıcaklık, pH, bulanıklık veya patojen direnci gibi çevresel veya uygulama koşullarından ödün vermez ve zararsız çevresel etkisi, pratikliği güvenli olduğu anlamına gelir. CAR-FİL Rota Su Deposu Temizleyicisi ve Dezenfektanı Özellikleri: • Su depoları için konsantre su temizleme, • Klorsuz ve güvenli, • Ticari, evsel mülkler, araçlar ve teknelerdeki su depolarına şok dozlama yapmak için kullanılabilir, • Kullanıma uygun temizlenmiş su, etkili dezenfeksiyon için gereken tüm konsantrasyonlarda kullanılabilir, • Sudaki kimyasallarla birleşerek zararlı yan ürünler oluşturmaz, • Kimyasal karıştırma, aktivasyon veya herhangi bir karmaşık ölçüm gerektirmez, • Aktif madde: % 7,5-10 hidrojen peroksit, • Her boyuttaki içme suyu deposuna uygulanabilir, • Genel amaçlı antiviral dezenfektan olarak uygundur.

Car-Fil Rota Tekne Karavan Depo Suyu Dezenfektanı

CAR-FİL Rota Sterilizasyon; karavan su depoları, büyük su ve yağmur suyu depoları için konsantre, klor içermeyen bir temizleme, dezenfekte maddesidir. Her boyuttaki evsel, ticari, yağmur suyu ve tatlı su depolarını temiz tutar suyu sterilize eder. Ticari ve evsel, araçlar ve teknelerdeki su depolarına şok dozlama yapmak için kullanılabilir. Kullanımı güvenlidir ve temizlenmiş su, etkili dezenfeksiyon için gereken tüm konsantrasyonlarda içilebilir. En önemlisi sudaki kimyasallarla birleşerek zararlı dezenfeksiyon yan ürünleri oluşturmaz. CAR-FİL Rota Sterizasyon, % 1-3'e kadar hidrojen peroksit içerir ve her boyuttaki su depoları için genel amaçlı antiviral dezenfektan olarak uygulanabilir. CAR-FİL Rota Sterilizasyon, depo suyu dezenfektanını, evinizde, karavanınızda veya teknenizde bulundurmanız çok önemlidir, böylece her zaman güvenli suya sahip olma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Herhangi bir kimyasal karıştırma, aktivasyon veya herhangi bir karmaşık ölçüm gerektirmez, bu yüzden sadece uygun ölçüde dökün ve kullanın! CAR-FİL Rota Su Deposu Temizleyicisi ve Dezenfektanı Özellikleri: • Su depoları için konsantre su dezenfektanı, • Klorsuz ve güvenli, • Ticari, evsel mülkler, araçlar ve teknelerdeki su depolarına şok dozlama yapmak için kullanılabilir, • Kullanıma uygun temizlenmiş su, etkili dezenfeksiyon için gereken tüm konsantrasyonlarda kullanılabilir, • Sudaki kimyasallarla birleşerek zararlı yan ürünler oluşturmaz, • Kimyasal karıştırma, aktivasyon veya herhangi bir karmaşık ölçüm gerektirmez, • Aktif madde: % 1-3 hidrojen peroksit, • Her boyuttaki içme suyu deposuna uygulanabilir, • Genel amaçlı antiviral dezenfektan olarak uygundur.

Car-Fil Bio-Septik

CAR-FİL Bio Septik; fosseptikler, arıtmalar, drenajlar, terfi istasyonları, atık su sistemleri, marin tankları, çiftlik biriktirme havuzları, septik sistemler vb. lokasyonların problemlerini giderir. Zararlı kimyasallar, solventler kostik soda veya asitler içermez. Doğaya, çevreye, işletmenize zararsız olup uygulanması çok kolay ve emniyetlidir. Bir paket CAR-FİL Bio Septik atık parçalayıcı toz kimyasal 9500 Lt atık tankları için yeterlidir. Büyük foseptik atık çukurlarında kullanılabilir. * CAR-FİL Bio Septik, İçerdiği 5 çeşit bakteri kültürü, 6 çeşit enzim ve besleyici karışımıyla, 5.0 milyar CFU / gm lık yüksek konsantrasyonu ile piyasadaki benzerlerinden çok üstün bir üründür. * % 100 doğal ve toksik olmayan çevre dostudur * Karışım sonrası Kimyasal Etkisi 3 AY SÜRER * Bir doz Septik Tank Bakımı, 3 ay boyunca yedeklemelerin önlenmesine yardımcı olur. * Katıları sindirir ve dışarı pompalama ihtiyacını azaltır. * Kokuları hızla giderir. % 100 doğal ve toksik değildir. * Kağıt atıkların yapısını bozarak doğada çözülmesini kolaylaştırıp hızlandırır. * Vidanjör ihtiyacını azaltır ve vidanjör çekimini daha verimli hale getirir.

Car-Fil Bio-Compost

Özellikleri; CAR-FİL Bio Compost, tuvalet katı atık parçalama sürecinde herhangi birkimyasal madde kullanılmayan doğa dostu bir üründür. Hiçbir kimyasal madde içermez tamamen doğal Hindistan Cevizi kabuğu liflerinden, koku absorban özellikli mineral katkısı ve katı atık parçalayıcı bakterilerden oluşur. CAR-FİL Bio Compost, doğal atık parçalayıcı olarak hem organik olması sebebiyle doğayla uyumlu hem de son derece hijyeniktir. Tuvalet atıkları, özel formüllü bakteriler tarafından parçalanarak kompost gübreye dönüştürüldüğü için doğaya güvenle boşaltılabilir. Özel formüllü katı atık parçalayıcı bakteriler, katı atıkları parçalayıp azaltarak uzun bir kullanım süresi oluşturur. Bu süre içerisinde koku giderici mineraller de kokuyu hapsederek koku oluşumunu önler. Bu sayede koku oluşumunun önüne geçilmiş olur. Tuvaleti kullanım sürecinde katı atıklar bakteriler tarafından parçalandığı için tuvalet haznesinin dolum süreci de uzayacaktır. Kamp, karavan veya Tiny House için kompost tuvalet satın aldığınızda herhangi bir özel tuvalet kağıdı kullanmanıza gerek yoktur. CAR-FİL Bio Compost tuvalet kağıdını tıpkı katı atıklar gibi hızlı bir şekilde parçalayabilmektedir. İşlevi biten kompost atığı bir çöp torbasına konulup bebek bezi gibi çöp kutusuna atılabilir veya gübre olarak işlenmek üzere kompost yığınına eklenebilir. CAR-FİL Bio Compost tuvalet katı atık bertarafında en ucuz yöntemdir. Kullanım Şekli; Bio-Compost bloğunu bir kaba yerleştirin. Bloğu hafifçe suyla ıslatıp nemlenmesini sağlayın. Nemli bloğu gevşeterek tuvalet haznesine yerleştirin.

Sizden Gelenler

Online Alışveriş için Tıklayınız

Car-Fil Kamp & Karavan Su Arıtma Sistemleri

Atilla Mah. İnönü Cad. No: 77/B

Konak / İZMİR

Sohbete Başla
1
Scan the code
Car-Fil Whatsapp Destek Hattımıza hoşgeldiniz.