Car-Fil

Karavan Su Filtresi Kullanmak Önemlimi veya Neden Bu Kadar Önemli?

Karavanlar İçin Ne Tür Bir Filtre Var? 

Hangi Sorunu Çözüyor?

İşte tüm bu soruların cevabını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Karavan su filtreleri birden fazla neden dolayısıyla önemlidir! 

lk olarak, karavan su pompasına kir, kum, taş, yosun veya çöp parçası gibi küçük parçacıkların girip zarar vermesini önlemek için karavan su filtreleri kullanılmalıdır.

Ayrıca karavan su filtreleri, suyun kullanılabilir ve içilebilir olmasını, aynı zamanda sağlıklı ve güvenli olmasını sağlar.

Bunları biliyor olabilirsiniz, ancak bu kadar uzun süre dolaştıktan sonra karavanınızın borularında ve su deposunda sağlığınız için tehlikeli olabilecek yosunlar, bakteriler oluşabilir. 

Amaç, hastalanmamak ve mobil bir eve sahip olmanın getirdiği özgürlüğün tadını çıkarmaktır.

Karavan Su Filtreleri Kaç Çeşittir?

Karavan su filtreleri suyu farklı şekillerde filtrelemek için kullanılır. Bu tür filtreler şunlardır:

1-Hortum Filtreleri;

Hortum filtreleri  karavanınızın su hattına takılır ve siz karavanınızın su tankını doldururken sulardaki yabancı kirletici maddeleri filtreler.

Çabuk bağlantı uçlu CRF-2-SP-ST filtre, CRF-2-GC-ST, CRF-2-SLF-ST  hortum filtresine bir örnektir. Bu filtre, çoğu yerde kolayca bulunabilen bahçe hortumu bağlantı parçalarına kolayca bağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Nerede olursanız olun bu tür filtreler, tortu ve pislikten arındırılmış, kötü koku ve tadı iyileştirilmiş, kimyasal zehirli maddeleri absorbe edilmiş, kireç oluşumu önlenmiş güvenli ve temiz bir su almanızı sağlar.

2-Kabinli Hortum Filtreleri;

 

Kabinli filtreler genellikle içlerinde birden daha fazla filtre içerir ve bu da onları sudan kirleticileri filtrelemede çok etkili kılar. Bu çoklu filtreler genellikle, suyunuzun birden fazla aşamada filtrelenmesini sağlayan tortu filtresi, aktif karbon filtresi ve kireç önleyici filtre içerir. 

CRF-SARNIC-PL  ve CRF-SARNIC-PS  çok aşamalı filtrasyon içeren kabinli kutu filtresinin mükemmel bir örneğidir. Bu sistemler, sudaki kir, pas, çamur, yosun, organik kimyasalları, hoş olmayan tadı, kloru ve hoş olmayan kokuyu azaltmada, kireç oluşumunu önlemede mükemmeldir.

3-Evye (Lavabo) Altı Su Filtre Sistemi;

 

Geleneksel su filtrelerinin aksine, CRF-25-SPGC-TA-ST, CRF-25-SP-TA-ST, CRF-25-TA-GC-ST  Hızlı Tak Çevir Evye Altı Su Filtreleridir.

Bu lavabo altı filtreleme sistemi, CAR-FİL serisindeki çoğu su filtreleme sistemi gibi, filtrenizin çabuk kurulum yapılabilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir özel yeteneğe gerek yoktur.

Artık karavanınızda bir su filtresi bulundurmanın önemini keşfettiğinize göre, pis, kokulu veya kirli su gibi potansiyel olarak tehlikeli olan suları filtreleyebilirsiniz, bunun için beklemenize gerek yoktur. 

4-İçme Suyu Üretim Sistemi;

 

Yine herhangi bir tatlı su kaynağından (şebeke, kuyu, artezyen, göl, dere, bir su birikintisi veya su deposu gibi) suyu içme suyu olarak kullanılabilir hale getiren arıtma sistemleridir.

CAR-FİL CRF-NANO-SİLVER  Su Arıtma Sisteminin herhangi bir su kaynağına bağlanması ve yerleştirilmesi son derece kolay ve hızlıdır. Bağlantı sistemleri özel olarak tasarlanmıştır. Özel bir yetenek veya eğitim gerektirmeden bütün tatlı su kaynaklarında kullanılabilir benzersiz bir sistemdir.

Az yer kaplaması, hafif olması ve aynı zamanda işlevselliği açısından Dünyada tektir, sınıfında en verimli taşınabilir su arıtma ve filtreleme sistemidir.

CAR-FİL Su Arıtma ve Filtreleme Sistemleri, yeraltı, yerüstü suyu veya farklı kaynaklarından gelen en kötü kirli ve bakterili sulara karşı nihai koruma sağlar.  

Genel bir kural olarak CAR-FİL, çevrenizdeki dünyayı keşfederken güvenli suyun mevcudiyetini sorunlarınızın en aza indirgeyecek geniş bir su sistemi ürünleri yelpazesi sunar. 

CAR-FİL Kamp & Karavan Su Arıtma Sistemleri ürün yelpazemizi keşfetmek veya su filtreleme uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için 0553 830 79 80 veya info@car-fil.com  dan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ekibimiz, karavanınızın su filtresini bir sonraki maceranız için hazırlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Car-Fil Kamp & Karavan Su Arıtma Sistemleri

Atilla Mah. İnönü Cad. No: 77/B

Konak / İZMİR

Sohbete Başla
1
Scan the code
Car-Fil Whatsapp Destek Hattımıza hoşgeldiniz.